Rýchly kontakt: +421 915 915 513 | fawell@fawell.eu
vip card
eshop

Naša predajňa

Prešov

Levočská 11
Mobil: 0905 891 655

Otváracie hodiny

Pondelok-piatok-8:30-17:00

sobota - nedeľa -  ZATVORENÉ

email: fawell@fawell.eu

eshop: podlahy-dvere.eu

PARKOVANIE     ZADARMO

 

 

 

 Parketový tmel je vhodný pre interiérové práce, na tmelenie špár, predovšetkým medzi podlahou a murivom, ale aj na tmelenie zárubní a všetky spoje s relatívnym pohybom do 7,5%. Tmel nie je vhodný na miesta, ktoré sú trvalo vystavené vlhkosti alebo vode. 

 Univerzálny silikón je všestranne použiteľný, trvale elastický silikónový tmel s acetickým systémom vulkanizácie. Farebne stály, odolný voči UV žiareniu, vode a teplotám od -50°C až do +120°C. Výborná priľnavosť k mnohým poréznym i neporéznym materiálom. Použitie na mnohé stavebné a priemyselné aplikácie, tmelenie stavebných a konštrukčných špár, lepenie spojov sklenených a kovových konštrukcií, špárovanie drážok obkladov.

 Akrylový tmel je plastickoelastický pretierateľný tmel s dobrou priľnavosťou k poréznym materiálom, po vyzretí odolní voči mrazu a na kovy nepôsobí korózne. Vhodný najmä na interiérové práce, tmelenie prasklín, muriva a všetky spoje s relatívnym pohybom do 12,5%, napr. rámy okien, dvier, okenné parapety, sadrokartónové konštrukcie, špárovanie parketových a plávajúcich podláh. Tento tmel nie je vhodný na miesta trvale vystavené vlhkosti a vode. 

 

 MAMUT GLUE je moderné vysoko pevnostné lepidlo na báze MS polymérov s okamžitou mimoriadnou  fixáciou a vysokou počiatočnou priľnavosťou až do 500 kg/m2. Výsledná pevnosť po úplnom vytvrdnutí je 22 kg/cm2 (220 000 kg/m2). Výborne lepí drevo, drevotriesku, preglejku, OSB, MFD, kameň, betón, tehly, keramiku, kov, sadrokartón, sklo, dlažbu a ďalšie stavebné materiály.