Rýchly kontakt: +421 915 915 513 | fawell@fawell.eu
vip card
eshop

Naša predajňa

E-SHOP

https://www.podlahy-dvere.eu/

OTVÁRACIE HODINY 


Pondelok - 8:30 - 12:00 / 13:30 - 17:00

Utorok  -  8:30 - 12:00 / 13:30 - 17:00

Streda  - 8:30 - 12:00 / 13:30 - 17:00

Štvrtok -  8:30 - 12:00 / 13:30 - 17:00

Piatok  -  8:30 - 12:00 / 13:30 - 17:00

Sobota  - ZATVORENÉ 

Nedeľa - ZATVORENÉ 

* PARKOVANIE ZADARMO

 

KONTAKT

Levočská 11, 080 01, Prešov

Telefón: (+421) 905 891 655

E-mail: fawell@fawell.eu

    Ponúkame podložky pod stoličky, podlahu, vinyl.             

 

                                                                                   podložka pod stoličku                                       PODLOŽKA POD VINYL

 

 

Podklad je určený k izolácií medzi podlahové panely a betónový podklad. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu. Vďaka vysokým parametrom zaručuje vysokú trvanlivosť podlahy a zlepšuje komfort jeho používania. Štruktúra základne umožuje udržiavať vysokú záťaž. Môže sa používať v stavebníctve a na verejných priestranstvách. Dokonale chráni pred únikom tepla, vyrovnáva povrch a redukuje zvuky v miestnosti. Tvorí dokonalú ochranu pred tvorením húb a plesní. Neodporúča sa na izolácie určené k podlahovému kúreniu.

Rozmer - 1 000 x 500 mm

Hrúbka - 3 mm - 5 mm

Metóda montáže

PANELOVÁ ZÁKLADNA by mala byť položená na betónovej alebo minerálnej maltovej podložke s obsahom vlhkosti nepresahujúcim 3%. Pred pokládkou sa uistite, či je podklad dostatočne suchý, čistý a rovnomerný. Podklad musí byť izolovaný 0,2 mm fóliou proti prenikaniu pár. 

Pokyny pre montáž:

Podklad by mal byť položený voľne v radoch, s lúpanou stranou nadol, udržiavajúc rozperné kĺby (2 mm) medzi doskami. Aby ste sa vyhli posunutiu položených pražcov a stabilizovali vzdialenosť medzi mini, môžete ich lepiť pomocou bodovej lepiacej pásky. Avšak pri zohľadnení vzdialenosti od všetkých pevných prvkov (steny, prahy, stĺpy a iné pevné konštrukcie) by šírka dilatačných škár mala byť až 10 mm. Smer kladenia základov by mal byť kolmý na smer kladenia podlahových panelov. Podkladové dosky položte na priechod, t.j. s posunom najmenej 50 cm.
 

               Neobmedzená polyetylenová pena s uzavretými článkami,je lacnejšia alternatíva  k vyrovnávacím a izolačným fóliam vo všetkých typoch podláh. Ako univerzálny základ sa ideálne hodí na plávajúcu izoláciu drevených podláh a laminátov. Neabsorbuje vodu,je odolná voči stlačeniu a roztrhnutiu. Nemá žiadnu vôňu a je úplne bezpečná pri kontakte s pokožkou. Ľahko sa montuje. Nepoužíva sa pri podlahovom vykurovaní, pretože neprepúšťa dostatočne teplo. 

             Podložka pod vinylovú podlahu PERFECT MAT 1,5 mm je určená pre moderné vinylové podlahy. Má vysoko kvalitné akustické parametre,najmä úroveň hluku,ktorý izoluje zvuky počuteľné v nižšie položených miestnostiach. Použitie PERFECT MAT robí miestnosť pokojnou a pohodlnou. Materiál,z ktorého je základ vyrobený, je ideálny pre vlhké priestory a pre vykúrovací systém. Vďaka potlačenej ploche dosky, je ľahké nastaviť rozmery do každej miestnosti. Je bariérou pre rast baktérii,recyklovaná,odolná voči zaťaženiu a vlhkosti.     

             THERMO podložka je vyrobená z extrudovaného polystyrénu XPS a je určená pre všetky typy plavajúcich podláh vhodné na podlahové kúrenie. Na podložke sú obdĺžnikové otvory, ktoré umožňujú dokonalé rozdelenie teplého vzduchu z podlahového systému na celú podlahovú plochu.    

  Rozmer - 1 000 x 500 mm 

  Hrúbka - 2,5 mm

 Podložka parozábrana sa kladie na betón a na ňu potom podložka určená pod podlahy. Používa sa na zabránenie priepustnosti vlhka do podlahy.  
 
Tento tovar si môžete zakúpiť aj cez náš eshop : www. podlahy - dvere .eu