Rýchly kontakt: +421 915 915 513 | fawell@fawell.eu
vip card
eshop

Naša predajňa

 

 

Prešov

Levočská 11
Mobil: 0905 891 655

Otváracie hodiny

Pondelok-piatok-8:30-17:00

sobota - nedeľa -  ZATVORENÉ

email: fawell@fawell.eu

eshop: podlahy-dvere.eu

PARKOVANIE     ZADARMO

Podlahové lišty tvoria nie len estetický vzhľad podlahy, ale slúžia aj na prekrytie diletačných špár medzi podlahou a stenou.U nás zakúpite lišty so stredným odnímateľným prúžkom, ktorý slúži na úschovú elektrických káblov. Po celom obvode lišty, je mäkká guma, ktorá dokonale kopíruje nerovnosť podlahy a steny.Všetky komponenty k lištám sú v tej istej farbe ako lišta. Ponúkame lišty z PVC materiálu, rôznej výšky, taktiež styrodúrové lišty moderného vzhľadu.Široký farebný sortiment a super cena , je to , čo Vám môžeme ponúknuť.

Lišty si môžete zakúpiť aj na našom eshope - www. podlahy - dvere. eu.

Lišta DÖLLKEN - materiál  plast , výška - 50 mm, dĺžka 250 mm, dilatácia 20,7 mm

Lišta KORNER - materiál plast , výška 70 mm, dĺžka 250 mm, dilatácia 25mm , s odoberateľným úchytom

 Lišta ASPRO Q - Lišta Aspro Q s komorovou konštrukciou vyrobenou z tvrdého PVC materiálu. Schopnosť skryť drôty. Povrch lišty zdobený metódou tampónovej tlače. Aspro Q je hybridom dvoch štýlov pre moderný interiér. Dva štýly a dve výšky - CLASSIC - 80 mm vysoká, 26 mm dilatácia,dĺžka 250 mm, schopnosť skryť drôty , SLIM - 83 mm vysoká , 14,7 mm dilatácia,  dĺžka 250 mm , schopnosť skryť drôty. Jednoduchá montáž , presná dilatácia v každom centimetre. V 10 farbách.  Jedna lišta , ale mnoho možností na určenie medzery , štýlu , tvaru a farby. Dnes SLIM a zajtra CLASSIC.

    

Lišta Viktória - Táto styrodurová lišta je nepremokavá a ľahká. Výška lišty je 70 mm , dilatácia 15 mm , dĺžka 250 mm. Je to kombinácia modernosti a jednoduchosti. Tvar lišty priťahuje pozornosť, vďaka čomu interiér nebude pôsobiť nudne. Vnútorné a vonkajšie rohy sa režú pod 45°uhlom a lepia  vhodným lepidlom , ktorý nepríde do styku s materiálom na povrchu lišty. Vyžaduje si to presnosť , ale výsledok je úžasný. Na vykonanie čo najlepšieho výsledku , je potrebná uhlová píla s hlinikovým rezacím kotúčom.  

         

Lišta ASPRO - táto tlišta je vyrobená zo styroduru, je nepremokavá , ľahká a extrémne trvanlivá . Dá sa namontovať na úchyt , alebo prilepiť s lepidlom na pevnú stenu . K tejto lište sú komponenty ( kút,roh,spoj,ukončenia) vo farbe lišty. Výška lišty je 79 mm , dĺžka 250 mm , 14 mm. Vyrába sa  v troch farbách - čierna, strieborná a biela. Dodá vášmu intérieru dokonalý dizajn a eleganciu.