Rýchly kontakt: +421 915 915 513 | fawell@fawell.eu
vip card
eshop

Naša predajňa

Prešov

Levočská 11
Mobil: 0905 891 655

Otváracie hodiny 

Pondelok  -  8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

Utorok  -       8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00   

Streda      -   8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

Štvrtok     -   8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

Piatok      -   8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

sobota - nedeľa -  ZATVORENÉ

email: fawell@fawell.eu

eshop: podlahy-dvere.eu

PARKOVANIE     ZADARMO

 

 

Podlahové lišty tvoria nie len estetický vzhľad podlahy, ale slúžia aj na prekrytie diletačných špár medzi podlahou a stenou.U nás zakúpite lišty so stredným odnímateľným prúžkom, ktorý slúži na úschovú elektrických káblov. Po celom obvode lišty, je mäkká guma, ktorá dokonale kopíruje nerovnosť podlahy a steny.Všetky komponenty k lištám sú v tej istej farbe ako lišta. Ponúkame lišty z PVC materiálu, rôznej výšky, taktiež styrodúrové lišty moderného vzhľadu.Široký farebný sortiment a super cena , je to , čo Vám môžeme ponúknuť.

Lišty si môžete zakúpiť aj na našom eshope - www. podlahy - dvere. eu.

Lišta DÖLLKEN - materiál  plast , výška - 50 mm, dĺžka 250 mm, dilatácia 20,7 mm

 


Lišta KORNER - materiál plast , výška 70 mm, dĺžka 250 mm, dilatácia 25mm , s odoberateľným úchytom

 


 Lišta ASPRO Q - Lišta Aspro Q s komorovou konštrukciou vyrobenou z tvrdého PVC materiálu. Schopnosť skryť drôty. Povrch lišty zdobený metódou tampónovej tlače. Aspro Q je hybridom dvoch štýlov pre moderný interiér. Dva štýly a dve výšky - CLASSIC - 80 mm vysoká, 26 mm dilatácia,dĺžka 250 mm, schopnosť skryť drôty , SLIM - 83 mm vysoká , 14,7 mm dilatácia,  dĺžka 250 mm , schopnosť skryť drôty. Jednoduchá montáž , presná dilatácia v každom centimetre. V 10 farbách.  Jedna lišta , ale mnoho možností na určenie medzery , štýlu , tvaru a farby. Dnes SLIM a zajtra CLASSIC.

    

 


Podlahová lišta Q 65. V bielej a šedej farbe. Ukotvenie na plastový úchyt.

Dĺžka - 250 cm

Šírka - 2,1 cm

Výška - 6,5 cm

   

 


Lišta Viktória - Táto styrodurová lišta je nepremokavá a ľahká. Výška lišty je 70 mm , dilatácia 15 mm , dĺžka 250 mm. Je to kombinácia modernosti a jednoduchosti. Tvar lišty priťahuje pozornosť, vďaka čomu interiér nebude pôsobiť nudne. Vnútorné a vonkajšie rohy sa režú pod 45°uhlom a lepia  vhodným lepidlom , ktorý nepríde do styku s materiálom na povrchu lišty. Vyžaduje si to presnosť , ale výsledok je úžasný. Na vykonanie čo najlepšieho výsledku , je potrebná uhlová píla s hlinikovým rezacím kotúčom.  

         

 

 


Lišta ASPRO - táto tlišta je vyrobená zo styroduru, je nepremokavá , ľahká a extrémne trvanlivá . Dá sa namontovať na úchyt , alebo prilepiť s lepidlom na pevnú stenu . K tejto lište sú komponenty ( kút,roh,spoj,ukončenia) vo farbe lišty. Výška lišty je 79 mm , dĺžka 250 mm , 14 mm. Vyrába sa  v troch farbách - čierna, strieborná a biela. Dodá vášmu intérieru dokonalý dizajn a eleganciu.

    

 

 


 

Kobercová schodová tyč- sada dvoch hliníkových kobercových tyčí s priemerom rúrky 10 mm, spolu s držadlami, vidlicami a hmoždinkami - v zlatej alebo striebornej farbe. Dizajn držadla schodovej tyče umožňuje pripevnenie rúrkovej tyče k jej dvom okrajom. Tyč je ochrana kobercov a koberčekov proti pošmyknutiu na kĺzkom povrchu a je ideálnym riešením, keď je potrebné pritlačiť koberec na schody. Zostavenie sady schodových tyčí sa vykonáva: výberom správnej dĺžky tyče pre koberec (dĺžka tyče by sa mala zvoliť týmto spôsobom)tak, aby bol dlhší ako koberec minimálne o 100 mm - hoci interpretácia tejto vzdialenosti je voliteľná podľa potrieb a vkusu - dĺžka je dôležitá, aby rukoväť nebola namontovaná na koberci), potom symetricky zmerajte krajné miesta pre otvory, ku ktorým budú rukoväte priskrutkované (dôležité pre rukoväte je ich umiestniť mimo koberčeka) a dokončite inštaláciu umiestnením rukovätí na tyč , umiestnite na predtým vyvŕtané otvory a utiahnite (pozor, často je potrebné dotiahnuť tyče BORCK na schodoch, ale dajte pozor, aby ste tyč nepoškodili ). Hliníkové schodiskové tyče sú k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach: strieborná a zlatá. Tyče BORCKsú k dispozícii v dĺžkach  900 mm a 1000 mm. V balíku sú 2 ks schodových tyčí , 4 kusy úchytiek, 4 skrutky a hmoždinky a 4 zátky vo farbe tyče.

 

 


Kobercová lišta -  lišta TL 55 je z PVC materiálu .V strede má samolepiaci prúžok na upevnenie koberca. 

Dĺžka - 2,5 m

Výška - 55 mm

Farba - biela , šedá, bežová