Rýchly kontakt: +421 915 915 513 | fawell@fawell.eu
vip card
eshop

Naša predajňa

Prešov

Levočská 11
Mobil: 0905 891 655

Otváracie hodiny 

Pondelok  -  8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

Utorok  -       8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00   

Streda      -   8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

Štvrtok     -   8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

Piatok      -   8.30 - 12.00 ***  13.30 - 17.00  

sobota - nedeľa -  ZATVORENÉ

email: fawell@fawell.eu

eshop: podlahy-dvere.eu

PARKOVANIE     ZADARMO

 

 

 

Podložka  MULTI HEAT:

* material polyuretán

* vhodná na podlahové vykúrovanie 

* tepelný odpor 0,039 m2 K/W

* vyrovnanie nerovnosti 1,2 mm

* tlmenie hlučnosti

* dynamické zaťaženie  100.000


 

  

Podložka  MULTI SOUND :

* materiál - polyuretán - minerál

* redukcia kročajového efektu

* vhodná na podlahové vykúrovanie

* tepelný odpor - 0,046 m2 K/W

* ochrana proti vlhkosti

* zaťažiteľnosť v tlaku 4,1 t/m2

* dynamické zaťaženie 50.000


   

  • Podložka pre podlahové panely je mimoriadne dôležitým prvkom, na ktorý pri kladení podlahy nemôžete zabudnúť. Podložka chráni podlahu pred vlhkosťou, zlepšuje akustickú a tepelnú izoláciu a jednoducho zaisťuje, aby naša podlaha zostala čo najdlhšie v správnom stave. Ak zabudnete na podložku, môže to v budúcnosti poškodiť vašu podlahu a spôsobiť nepríjemný rachot v celom byte.
  • MULTIPRO 1.8 je základný podklad s vysokou hustotou vyrobený z prírodných materiálov v 93% a z polyuretánových spojív tvoriacich parotesnú vrstvu
  • Pre plávajúce podlahy a parketové podlahy bola vytvorená vysoko sondážna podložka. Odporúča sa pre podlahové vykurovanie.
  • Vlastnosti: akustická izolácia, zvuková izolácia krokov, vysoká schopnosť absorbovať zvuky. Bez plastifikátorov, azbestu, formaldehydu, halogénov a ťažkých kovov. Spĺňa požiadavky francúzskeho AFSSET A + na požiadavky VOC (prchavé organické zlúčeniny) je označené BLUE ANGEL
  • Chemická odolnosť: voda, väčšina domácich čistiacich prostriedkov, soľné roztoky, kyseliny, zásady, čiastočne odolné voči organickým rozpúšťadlám a uhľovodíkom.
  • Skladovanie: Neskladujte základný náter vonku, chráňte pred slnečným žiarením.
  • Inštalácia: Jednoduché rezanie bežným nožom. Hliníkovú stranu umiestnite smerom nahor. Povrch podkladu pripojte samolepiacou tesniacou páskou.
  • hrúbka - 1,8 mm
  • šírka - 1m

 

 Neobmedzená polyetylenová pena s uzavretými článkami,je lacnejšia alternatíva  k vyrovnávacím a izolačným fóliam vo všetkých typoch podláh. Ako univerzálny základ sa ideálne hodí na plávajúcu izoláciu drevených podláh a laminátov. Neabsorbuje vodu,je odolná voči stlačeniu a roztrhnutiu. Nemá žiadnu vôňu a je úplne bezpečná pri kontakte s pokožkou. Ľahko sa montuje. Nepoužíva sa pri podlahovom vykurovaní, pretože neprepúšťa dostatočne teplo. 


 

Podložka DECOR FLOOR  je určená k izolácií medzi podlahové panely a betónový podklad. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu. Vďaka vysokým parametrom zaručuje vysokú trvanlivosť podlahy a zlepšuje komfort jeho používania. Štruktúra základne umožuje udržiavať vysokú záťaž. Môže sa používať v stavebníctve a na verejných priestranstvách. Dokonale chráni pred únikom tepla, vyrovnáva povrch a redukuje zvuky v miestnosti. Tvorí dokonalú ochranu pred tvorením húb a plesní. Neodporúča sa na izolácie určené k podlahovému kúreniu.

Rozmer - 1 000 x 500 mm

Hrúbka - 3 mm - 5 mm

Metóda montáže

PANELOVÁ ZÁKLADŇA by mala byť položená na betónovej alebo minerálnej maltovej podložke s obsahom vlhkosti nepresahujúcim 3%. Pred pokládkou sa uistite, či je podklad dostatočne suchý, čistý a rovnomerný. Podklad musí byť izolovaný 0,2 mm fóliou proti prenikaniu pár. 

Pokyny pre montáž:

Podklad by mal byť položený voľne v radoch, s lúpanou stranou nadol, udržiavajúc rozperné kĺby (2 mm) medzi doskami. Aby ste sa vyhli posunutiu položených pražcov a stabilizovali vzdialenosť medzi mini, môžete ich lepiť pomocou bodovej lepiacej pásky. Avšak pri zohľadnení vzdialenosti od všetkých pevných prvkov (steny, prahy, stĺpy a iné pevné konštrukcie) by šírka dilatačných škár mala byť až 10 mm. Smer kladenia základov by mal byť kolmý na smer kladenia podlahových panelov. Podkladové dosky položte na priechod, t.j. s posunom najmenej 50 cm.
 

 
 Podložka pod vinylovú podlahu PERFECT MAT 1,5 mm je určená pre moderné vinylové podlahy. Má vysoko kvalitné akustické parametre,najmä úroveň hluku,ktorý izoluje zvuky počuteľné v nižšie položených miestnostiach. Použitie PERFECT MAT robí miestnosť pokojnou a pohodlnou. Materiál,z ktorého je základ vyrobený, je ideálny pre vlhké priestory a pre vykúrovací systém. Vďaka potlačenej ploche dosky, je ľahké nastaviť rozmery do každej miestnosti. Je bariérou pre rast baktérii,recyklovaná,odolná voči zaťaženiu a vlhkosti. 
 
 

 
 THERMO podložka je vyrobená z extrudovaného polystyrénu XPS a je určená pre všetky typy plavajúcich podláh vhodné na podlahové kúrenie. Na podložke sú obdĺžnikové otvory, ktoré umožňujú dokonalé rozdelenie teplého vzduchu z podlahového systému na celú podlahovú plochu.    

  Rozmer - 1 000 x 500 mm 

 

 


 Podložka parozábrana sa kladie na betón a na ňu potom podložka určená pod podlahy. Používa sa na zabránenie priepustnosti vlhka do podlahy. 

Výška - 1 m

 


 

Podložka pod stoličku   Podložky pod nábytok